Vanet Gıda'ya, Türk Kızılayı'ndan Madalya

Metro Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve gıda sektörünün yükselen yıldızı Vanet Gıda, Van depreminde yaptığı bağışlar nedeniyle Türk Kızılayı Bağışçıları Madalya Töreni'nde ödüllendirildi. 11 Ocak 2013 tarihinde Üsküdar Belediyesi Spor tesislerinde yapılan törende, Vanet Gıda Genel Müdürü Erdal Bölükbaş, Vanet Gıda'nın madalyasını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın elinden aldı.

Metro Holding yüksek sosyal sorumluluk bilinciyle toplum ve çevreye katkı sağlayan projelere destek vermeye devam ediyor. Bu bağlamda Metro Holding bünyesinde faaliyet gösteren Vanet Gıda, Van depremi sonrasında yaptığı bağış ve yardımlar nedeniyle Türk Kızılayı tarafından Gümüş madalya beratıyla ödüllendirildi. Türk Kızılayı Bağışçıları Madalya Töreni'nde, Vanet Gıda Genel Müdürü Erdal Bölükbaş Vanet Gıda'nın madalyasını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın elinden aldı.

23 Ekim 2012 tarihinde Van'da gerçekleşen deprem sonucunda birçok vatandaşımız hayatını kaybederken, binlercesi de evsiz kalmıştı. Bu zor günlerde Vanet Gıda tarafından Van depremi mağdurlarına gönderilmek üzere Kızılay'a 5 ton şarküteri ürünü bağışlandı. Yapmış olduğu yardımlardan dolayı Kızılay tarafından Gümüş madalyayla ödüllendirilen Vanet Gıda'nın Genel Müdürü Erdal Bölükbaş "Vanet Gıda olarak o zor günlerde bir nebze de olsa yardımımız dokunduğu için kurum olarak gurur duyduk. Bu tür felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Ancak ne olursa olsun her zaman Türk Kızılayı'nın yanında olacağız" şeklinde konuştu.

Vanet Twitter

Vanet Twitter